Nasza Oferta

Nadzorowanie inwestycji jako inspektor lub kierownik robót instalacyjnych

JESTEŚMY NAJLEPSI NA RYNKU

Kierownik Budowy jest wykonawcą. Twoja inwestycja wymaga kontroli przez niezależnego specjalistę z zakresu budownictwa: inspektora nadzoru budowlanego.

Z punktu widzenia zabezpieczenia interesów inwestora zatrudnienie inspektora nadzoru inwestorskiego jest nadwyraz korzystne. Przypomnijmy, że każdy inwestor podlega obowiązkowi zorganizowania procesu budowy, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wykonywanie rysunków w programie Bricscad

PROGRAMY KOMPUTEROWE NAM NIE STRASZNE

Oferujemy szybką i profesjonalną pomoc przy wykonywaniu rysunków w programie Bricscad. Zajmujemy się między innymi wykonywaniem projektów budowlanych. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz szybkie i rzetelne wykonanie zlecenia. Zapraszam do współpracy.

Szukasz kogoś kto mógłby wykonać dla Ciebie rysunek w oprogramowaniu Bricscad? Masz własną koncepcje, lub chcesz przerysować rysunek z formatu papierowego na format elektroniczny typu Bricscad? Dobrze więc trafiłeś !!! Solidność, doświadczenie oraz elastyczne ceny to nasza domena.

Sporządzanie opinii technicznych, wycen do pozwów sądowych

MOŻESZ NA NAS POLEGAĆ

W ofercie naszej firmy znajduje się sporządzanie opinii technicznych. Jest ona wydawana na podstawie oględzin obiektu budowlanego, jego inwentaryzacji i po analizie dostępnej dokumentacji technicznej.

Nasze opinie dotyczą zwykle określonych rozwiązań projektowych, zdarzeń etapu projektowania, realizacji lub użytkowania. Koszty sporządzonej przez nas opinii technicznej są niewspółmierne do strat w przypadku ujawnienia istotnych wad technicznych obiektu budowlanego. Przy wykonywaniu opracowań korzystamy z wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.

Wykonywanie inwentaryzacji prac budowlanych, dokumentacji powykonawczych, kosztorysów

POSIADAMY OGROMNE DOŚWIADCZENIE

Wykonujemy inwentaryzację budowlaną, która jest niezależnym opracowaniem lub będzie częścią składową całego projektu np. rozbudowy budynku. Zakres i forma inwentaryzacji budowlanej ustalane są indywidualne z Inwestorem.

W zależności od potrzeb i celu w jakim wykonywana będzie inwentaryzacja może ona zawierać także inne elementy np. jak ekspertyzy techniczne i opinie dotyczące inwentaryzowanego obiektu oraz dokumentację fotograficzną. Wykonywane przez nas inwentaryzacje cechuje przede wszystkim najwyższa dokładność wykonania.